Vlevo - Daniel Veselý; Uprostřed - ředitel a šéftrenér FAFV František Veselý III.; Vpravo - Lukáš Veselý

František Veselý III. podobně jako jeho děda a otec prožil svou fotbalovou kariéru ve SLAVII Praha, kam ho jako malého chlapce přivedl jeho táta, dnes již legenda fotbalové SLAVIE a mistr Evropy z Bělehradu 1976.

Prošel všemi mládežnickými a dorosteneckými kategoriemi a poté přes SLÁVISTICKOU juniorku se stal na dlouhá léta profesionálním fotbalistou. Procestoval s fotbalem celý svět, reprezentoval ČR na mládežnické úrovni, dvouletou základní vojenskou službu odehrál v dresu RH CHEB prvoligovém klubu, je odchovancem a ligovým hráčem SLAVIE, mnoho ligových bojů absolvoval v Bohemians a Viktorii Žižkov jako hostující hráč sbírající zkušenosti.

Na závěr své dlouhé kariéry se po vzoru svého otce usadil na plných 10 let v oblíbeném Rakousku jako hráč, hrající trenér, manažer klubů nižších soutěží, ale vždy jako profesionál.

Nyní je připraven předávat své zkušenosti dětem a mládeži, která by chtěla prožít něco nezapomenutelného, stejně jako to bylo v jeho případě. Ty vzpomínky si uchováte na celý život!

Hodně sportovního štěstí přeje ředitel FAFV.